Jesienna rekrutacja szybki angielski bydgoszczJesienna rekrutacja

Jeżeli jeszcze zastanawiają się Państwo nad wyborem kursu językowego to zapraszamy do Akademii Innowacyjnej Edukacji. Jesteśmy w trakcie jesiennej rekrutacji na szybkie kursy angielskiego będące na każdym poziomie. Przypominamy również, że w naszej szkole szybki kurs można rozpocząć w każdym momencie, ponieważ grupy ruszają cały rok! 

Skąd u mnie bariera językowa i jak ją przełamać?

Szybki angielski bydgoszcz Akademia Innowacyjnej Edukacji AIE BydgoszczWiele osób rozumie język angielski ze słuchu, umie pisać i rozumie czytane teksty, ale gdy przychodzi mu coś powiedzieć w innym języku – zaczyna się blokować. Brzmi znajomo? Ten powszechny problem nazywany jest barierą językową. Jak przełamać barierę językową? Skąd ta bariera się bierze? Na te pytania można znaleźć odpowiedź na blogu Instytutu Colina Rose, który opowiada o tym problemie.

Receptą na barierę językową może okazać się szybki kurs języka angielskiego. Nasze kursy kładą nacisk przede wszystkim na mówienie, dzięki czemu uczestnicy nie boją się mówić w innym języku!

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

Europejski Dzie Jzykw Szybki Angielski w BydgoszczyDzisiaj, 26 września br., obchodzimy wyjątkowe święto. Jest to Międzynarodowy Dzień Języków Obcych, nazywany również Europejskim Dniem Języków. Święto obchodzimy od 2001 roku, dzięki Radzie Europy, która postanowiła ustanowić ten dzień. Europejski Dzień Języków ma na celu zachęcenie społeczeństwa do nauki języków obcych. Więcej o Międzynarodowym Dniu Języków Obcych mogą Państwo przeczytać na naszym blogu.

Niech ten dzień będzie dla Państwa motywacją do podjęcia wyzwania nauki nowego języka. W naszej szkole oferujemy kursy szybkiego angielskiego oraz szybkiego hiszpańskiego, dzięki którym opanowanie całego poziomu zajmuje zaledwie pół roku! Oferujemy także kursy konwersacyjne z języka niemieckiego. Serdecznie zapraszamy! 

Startuje nowa grupa hiszpańskiego!

Lanzarot aie szybki kurs jzyka hiszpaskiego13 września szybki kurs z języka hiszpańskiego rozpoczyna nowa grupa. Zostały tylko 2 wolne miejsca. Serdecznie zachęcamy do dołączenia!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na lekcje pokazowe, na które można się nami umówić telefonicznie bądź drogą mailową. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo na czym dokładnie polega metoda Colina Rose, zobaczą platformę oraz osobiście przekonają się o skuteczności szybkich kursów w Akademii Innowacyjnej Edukacji.

 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  T: 690-420-640