Startuje nowa grupa hiszpańskiego!

Lanzarot aie szybki kurs jzyka hiszpaskiego13 września szybki kurs z języka hiszpańskiego rozpoczyna nowa grupa. Zostały tylko 2 wolne miejsca. Serdecznie zachęcamy do dołączenia!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na lekcje pokazowe, na które można się nami umówić telefonicznie bądź drogą mailową. Na spotkaniu dowiedzą się Państwo na czym dokładnie polega metoda Colina Rose, zobaczą platformę oraz osobiście przekonają się o skuteczności szybkich kursów w Akademii Innowacyjnej Edukacji.

 

szybki angielski w bydgoszcz kurs angielskiego alabama

Rusza Alabama!

31 sierpnia br. swoją przygodę z szybkim angielskim Bydgoszczy rozpoczyna nowa grupa na poziomie podstawowym – Alabama. Zostało jedno wolne miejsce, dlatego zachęcamy do dołączenia, zostało już niewiele czasu!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości 😊

Rusza nowa grupa!

akademia innowacyjnej edukacji ofertaJuż niedługo kurs angielskiego na poziomie 1.0 rozpocznie nowa grupa. Zostały jeszcze dwa wolne miejsca, dlatego serdecznie zapraszamy na kurs. Umów się na spotkanie informacyjne i dowiedz się więcej!

Osoby zainteresowane spotkaniem informacyjnym prosimy o kontakt pod numerem 690-420-640 lub na info@szybkiangielskibydgoszcz.pl

 

Nasz blog

blog Akademia Innowacyjnej edukacji szybki angielski bydgoszczSerdecznie zapraszamy na naszego bloga, którego prowadzimy od maja br. Można tam znaleźć nie tylko ciekawostki na temat języka angielskiego i hiszpańskiego, ale także historie z życia wzięte oraz wskazówki jak uczyć się bardziej efektywnie! Wejdź na bloga i zacznij śledzić posty pisane przez trenerów profesjonalnych kursów języka angielskiego oraz hiszpańskiego.

Dokładny adres bloga: www.blog.szybkiangielskibydgoszcz.pl

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  T: 690-420-640