Akademia Innowacyjnej Edukacji EPALE

 Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska wielojęzyczna platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych, m.in. szkoleniowców, edukatorów, decydentów, andragogów. Głównym celem platformy jest stworzenie dla kadry edukacji dorosłych przestrzeni do dyskusji, dzielenia się wiedzą, współpracy a przez to do doskonalenia swoich kompetencji.

Kurs językowy w Devon

Akademia Innowacyjnej Edukacji AIE Profesjonalne kursy jzyka angielskiegoChciałbyś wyjechać na swoje wymarzone wakacje, a przy okazji nauczyć się języka angielskiego? Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie – kursy językowe na malowniczej Riwierze Brytyjskiej w Devon School of English dla młodzieży i dorosłych. Doskonalenie języka, tematyczne rozrywki, malarstwo, sport, golf, obserwacja ptaków i piesze wycieczki to tylko niektóre z atrakcji jakie mamy do zaoferowania. 

Napisz do nas na info@szybkiangielskibydgoszcz.pl i dowiedz się więcej! Zapraszamy również na stronę The Devon School of English, gdzie można poczytać o kursach: www.enterpriselanguagecourses.pl

 

Projekt Progres
Fotolia 89224888 Subscription Monthly M

13 czerwca br. Akademia Innowacyjnej Edukacji wraz z Uniwersytetem Techniczno-Przyrodniczym oraz Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty w Bydgoszczy, w ramach Projektu Proges, zorganizowała I Regionalne Seminarium pt. „Tutoring szkolny i akademicki innowacyjnym narzędziem rozwoju osobistego”. Uczestnicy mieli okazję poznać tajniki tutoringu oraz dowiedzieć się jak bardzo może być przydatny podczas nauczania. Również Akademia Innowacyjnej Edukacji wykorzystuje metody tutoringu, które wdraża w szybkie kursy języka angielskiego i hiszpańskiego.

bajkowa zdj                                                       Gratulacje

4 czerwca br. mieliśmy okazję zobaczyć się na Bajkowej Bydgoszczy. Było dużo zabawy, uśmiechu oraz energii! Serdecznie gratulujemy zwycięzcy naszego konkursu, w którym główną nagrodą był Smartwatch i dziękujemy wszystkim, którzy brali udział.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  Zapewniamy bezpłatny parking!
  T: 690-420-640