kongres ICR szybki angielski bydgoszcz

Kongres Instytutu Colina Rose

W tym roku również nie zabrakło nas na kolejnej edycji Kongresu ICRWydarzenie odbyło się w obiekcie Stadionu Narodowego w Warszawie. Mieliśmy okazję spotkać się ze szkołami językowymi z całej Polski. Wśród wielu prelegentów był Colin Rose, brytyjski psycholog oraz Sebastian Kotow, autor książki "Matematyka Zaufania".  

DIAMOND voice AIE

 

Diamond Voice - angielski dla wokalistów

Zapraszamy na zupełnie nowy, wyjątkowy kurs dedykowany muzykom, wokalistom, branży artystycznej, osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć karierę muzyczną, członkom zespołów muzycznych czy pasjonatom śpiewu. Kariera muzyczna wymaga obecnie profesjalnego posługiwania sie językiem angielskim i związane jest to nie tylko ze śpiewem, ale także z wywiadami, spotkaniami oraz zawieraniem kontraktów. 

Jest to kurs indywidualny, dzięki czemu możliwe jest doskonalenie obszarów przede wszystkim tych, które tego wymagają. Więcej informacji na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=301957&preview=1 

Fotolia 110411635 Subscription Monthly M

Nowy kurs!

W naszej ofercie pojawił się nowy kurs nauka języka angielskiego dla osób z dysleksją (w każdym wieku) z elementami efektywnego uczenia się. Zapraszamy do kontaktu! 

 

angzludzkatwarzaAngielski z ludzką twarzą - transmisja na żywo

W imieniu Instytutu Colina Rose, mamy przyjemność zaprosić na live z cyklu "Angielski z ludzką twarzą". Transmisja odbędzie się w dniu jutrzejszym (29.01.2019 r.) o godzinie 21:00 na fanpage'u SzybkiAngielski na Facebooku.

(www.facebook.com/szybkiangielski)

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  T: 690-420-640