budowa

Branżowy kurs języka niemieckiego

Dzisiaj w AIE wystartował kurs branżowy z języka niemieckiego dla branży budowlanej. Zainteresowane kursem zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690-420-640 lub adresem e-mail: info@szybkiangielskibydgoszcz.pl 

 

 

Język angielski dla asystentek stomatologicznychdentysta

W naszej ofercie pojawił się nowy kurs języka angielskiego - stworzony specjalnie pod potrzeby asystentek stomatologicznych mającymi kontakt z obcokrajowcami w swojej pracy. W programie kursu: rejestracja pacjentów, wstępny wywiad z pacjentem, podstawowe słownictwo stomatologiczne i dentystyczne, obsługa klienta, pytania typowe dla branży stomatologicznej/dentystycznej oraz wiele, wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu przez e-mail (info@szybkiangielskibydgoszcz.pl) lub telefon (690 420 640)

 

 

kongres ICR szybki angielski bydgoszcz

Kongres Instytutu Colina Rose

W tym roku również nie zabrakło nas na kolejnej edycji Kongresu ICRWydarzenie odbyło się w obiekcie Stadionu Narodowego w Warszawie. Mieliśmy okazję spotkać się ze szkołami językowymi z całej Polski. Wśród wielu prelegentów był Colin Rose, brytyjski psycholog oraz Sebastian Kotow, autor książki "Matematyka Zaufania".  

DIAMOND voice AIE

 

Diamond Voice - angielski dla wokalistów

Zapraszamy na zupełnie nowy, wyjątkowy kurs dedykowany muzykom, wokalistom, branży artystycznej, osobom, które dopiero zamierzają rozpocząć karierę muzyczną, członkom zespołów muzycznych czy pasjonatom śpiewu. Kariera muzyczna wymaga obecnie profesjalnego posługiwania sie językiem angielskim i związane jest to nie tylko ze śpiewem, ale także z wywiadami, spotkaniami oraz zawieraniem kontraktów. 

Jest to kurs indywidualny, dzięki czemu możliwe jest doskonalenie obszarów przede wszystkim tych, które tego wymagają. Więcej informacji na stronie: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=301957&preview=1 

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  T: 690-420-640