Ostatnie wolne miejsca w grupach!aie szybki angielski i hiszpaski bydgoszcz

Jesienna rekrutacja trwa. Zachęcamy do kontaktu w sprawie informacji na temat kursów językowych. Obecnie rekrutujemy osoby do grup na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym w metodzie Colina Rose, a także do grup konwersatoryjnych na poziomie średniozaawansowanym. Zostały ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy!

 

budowa

Branżowy kurs języka niemieckiego

Dzisiaj w AIE wystartował kurs branżowy z języka niemieckiego dla branży budowlanej. Zainteresowane kursem zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 690-420-640 lub adresem e-mail: info@szybkiangielskibydgoszcz.pl 

 

 

Język angielski dla asystentek stomatologicznychdentysta

W naszej ofercie pojawił się nowy kurs języka angielskiego - stworzony specjalnie pod potrzeby asystentek stomatologicznych mającymi kontakt z obcokrajowcami w swojej pracy. W programie kursu: rejestracja pacjentów, wstępny wywiad z pacjentem, podstawowe słownictwo stomatologiczne i dentystyczne, obsługa klienta, pytania typowe dla branży stomatologicznej/dentystycznej oraz wiele, wiele innych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu przez e-mail (info@szybkiangielskibydgoszcz.pl) lub telefon (690 420 640)

 

 

kongres ICR szybki angielski bydgoszcz

Kongres Instytutu Colina Rose

W tym roku również nie zabrakło nas na kolejnej edycji Kongresu ICRWydarzenie odbyło się w obiekcie Stadionu Narodowego w Warszawie. Mieliśmy okazję spotkać się ze szkołami językowymi z całej Polski. Wśród wielu prelegentów był Colin Rose, brytyjski psycholog oraz Sebastian Kotow, autor książki "Matematyka Zaufania".  

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • Kontakt:
  Akademia Innowacyjnej Edukacji
  Szkoła Partnerska Instytutu Colina Rose w Warszawie
  ul.Łużycka 32   (II piętro)
  85-096 Bydgoszcz
  T: 690-420-640